Změny v rozvrzích učitelů |
Cekulová Adéla |
před 3. hod dohled 3.patro A3 |
|
|
Corrigan Johana |
před 6. hod dohled přízemí A0 |
|
|
Doleželová Marcela |
3 |
přesun <<
|
M |
O1.B |
A04 |
z 20.3. 7. hod |
5 |
odpadá |
CH |
1.A (CHP2) |
|
|
6 |
odpadá |
CH |
1.A (CHP1) |
|
|
|
Grecmanová Jitka |
3 |
spojeno
(CJ)
|
A1 |
O2.A (a12) |
A18 |
|
před 4. hod dohled 1.patro A1 |
|
|
Hádrová Lenka |
4 |
změna
|
A1 |
O1.B (a12) |
A04 |
|
4 |
spojeno
(SW)
|
AK |
O1.B (ak1) |
A04 |
|
|
Hnilicová Michaela |
6 |
navíc
|
CJ |
O1.A |
A03 |
za odpadlou |
6 |
odpadá |
CJ |
O1.A (Č1) |
|
zrušeno |
7 |
navíc
|
CJ |
O1.A |
A03 |
za odpadlou |
7 |
odpadá |
CJ |
O1.A (Č2) |
|
zrušeno |
|
Chasáková Tereza |
5 |
odpadá |
F |
1.A (FP2) |
|
|
6 |
supl.
(MA)
|
BI |
O1.B |
A11 |
za odpadlou |
6 |
odpadá |
F |
1.A (FP1) |
|
|
|
Jestřábová Lucie |
5 |
navíc
|
BI |
O4.A |
A34 |
za odpadlou |
5 |
odpadá |
BI |
O4.A (Bip1) |
|
zrušeno |
6 |
navíc
|
BI |
O4.A |
A34 |
za odpadlou |
6 |
odpadá |
BI |
O4.A (Bip2) |
|
zrušeno |
|
Juráková Ivana |
2 |
změna |
HV |
O5.A (HV)+ |
|
|
3 |
změna |
HV |
1.B (HV)+ |
|
|
4 |
změna |
HV |
1.B (HV)+ |
|
|
5 |
změna
|
CJ |
3.B |
A26 |
|
6 |
přesun <<
|
CJ |
4.B |
A25 |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
CJ |
4.B |
|
na 6. hod |
|
Krahulcová Iveta |
1 |
odpadá |
M |
1.A (M1) |
|
|
2 |
odpadá |
M |
1.A (M2) |
|
|
4 |
změna
|
M |
3.B |
A26 |
|
|
Krychtálková Kamila |
2 |
přesun <<
|
CJ |
O8.B |
A36 |
z 22.3. 6. hod |
3 |
změna
|
CJ |
O7.B |
A13 |
|
před 5. hod dohled 1.patro A1 |
|
|
Marek Michal |
6 |
spojeno
(SW)
|
A1 |
O5.B (a11) |
A13 |
|
9 |
změna |
TPS |
1.A (tps)+ |
|
|
10 |
změna |
TPS |
1.A (tps)+ |
|
|
|
Marková Magdaléna |
|
Matoušek Lukáš |
|
Moudrá Renata |
5 |
spojeno
(BC)
|
A1 |
O3.B (a11) |
A16 |
|
|
Nevlud Pavel |
3 |
supl.
(KO)
|
M |
2.A |
A11 |
za odpadlou |
8 |
přesun >> |
M |
O8.B |
|
na 20.3. 1. hod |
|
Opavská Helena |
|
Oříšková Hana |
3 |
přesun <<
|
D |
O6.B |
A35 |
z 22.3. 5. hod |
|
Pechová Ilona |
4 |
spojeno
(KO)
|
ZS3 |
4.B (4ZS3) |
A11 |
|
5 |
spojeno
(KO)
|
ZS3 |
4.B (4ZS3) |
A11 |
|
|
Pospíšil Aleš |
1 |
odpadá |
CJ |
1.A (Č1) |
|
|
2 |
odpadá |
CJ |
1.A (Č2) |
|
|
7 |
Jídelna |
|
|
Přikrylová Dita |
1 |
navíc
|
M |
O1.A |
A03 |
za odpadlou |
1 |
odpadá |
M |
O1.A (M2) |
|
zrušeno |
2 |
navíc
|
M |
O1.A |
A03 |
za odpadlou |
2 |
odpadá |
M |
O1.A (M1) |
|
zrušeno |
|
Raček Ondřej |
před 6. hod dohled 1.patro A1 |
|
|
Sadílková Zdeňka |
1 |
přesun >> |
D |
O7.A |
|
na 5. hod |
5 |
přesun <<
|
D |
O7.A |
A35 |
z 1. hod |
6 |
navíc
|
CJ |
O7.A |
A35 |
za odpadlou |
|
Staňková Alena |
6 |
přesun <<
|
ZSV |
O7.B |
A27 |
z 20.3. 8. hod |
7 |
změna
|
A1 |
O2.A (a11) |
B03 |
|
|
Střídecký František |
|
Svozilová Helena |
2 |
odpadá |
VV |
O5.A (VV) |
|
|
3 |
odpadá |
VV |
1.B (VV) |
|
|
4 |
odpadá |
VV |
1.B (VV) |
|
|
před 2. hod dohled 3.patro A3 |
|
|
Šišková Jana |
6 |
přesun >> |
M |
4.B |
|
na 21.3. 5. hod |
|
Škvařil Luděk |
4 |
spojeno
(MR)
|
BSP3 |
O8.B (4BSP)+ |
A38 |
|
5 |
spojeno
(MR)
|
BSP3 |
O8.B (4BSP)+ |
A38 |
|
|
Šubert Radim |
4 |
přesun <<
|
F |
O6.B |
A35 |
z 18.3. 8. hod |
8 |
přesun <<
|
F |
4.B |
A23 |
z 18.3. 9. hod |
|
Valoušková Barbora |
před 3. hod dohled přízemí A0 |
|
|
XEsterka Michal |
1 |
změna |
SPT |
1.B (SPT6)+ |
|
|
2 |
změna |
SPT |
1.B (SPT6)+ |
|
|
|
XFlajsar Radek |
1 |
změna |
SPT |
1.B (ST14)+ |
|
|
2 |
změna |
SPT |
1.B (ST14)+ |
|
|
11 |
změna |
SPT |
1.B (ST14)+ |
|
|
12 |
změna |
SPT |
1.B (ST14)+ |
|
|
13 |
změna |
SPT |
1.B (ST14)+ |
|
|
14 |
změna |
SPT |
1.B (ST14)+ |
|
|
|
XGross Tomáš |
1 |
změna |
SPT |
1.B (ST11)+ |
|
|
2 |
změna |
SPT |
1.B (ST11)+ |
|
|
11 |
změna |
SPT |
1.B (ST11)+ |
|
|
12 |
změna |
SPT |
1.B (ST11)+ |
|
|
13 |
změna |
SPT |
1.B (ST11)+ |
|
|
14 |
změna |
SPT |
1.B (ST11)+ |
|
|
|
XNovák Aleš |
1 |
odpadá |
SPT |
1.B (SPT2) |
|
|
2 |
odpadá |
SPT |
1.B (SPT2) |
|
|
11 |
odpadá |
SPT |
1.B (SPT2) |
|
|
12 |
odpadá |
SPT |
1.B (SPT2) |
|
|
13 |
odpadá |
SPT |
1.B (SPT2) |
|
|
14 |
odpadá |
SPT |
1.B (SPT2) |
|
|
|
XPetržela Marek |
1 |
změna |
SPT |
1.B (SPT7)+ |
|
|
2 |
změna |
SPT |
1.B (SPT7)+ |
|
|
11 |
změna |
SPT |
1.B (SPT7)+ |
|
|
12 |
změna |
SPT |
1.B (SPT7)+ |
|
|
13 |
změna |
SPT |
1.B (SPT7)+ |
|
|
14 |
změna |
SPT |
1.B (SPT7)+ |
|
|
|
XSoukup Jaroslav |
1 |
změna |
SPT |
1.B (ST10)+ |
|
|
2 |
změna |
SPT |
1.B (ST10)+ |
|
|
11 |
změna |
SPT |
1.B (ST10)+ |
|
|
12 |
změna |
SPT |
1.B (ST10)+ |
|
|
13 |
změna |
SPT |
1.B (ST10)+ |
|
|
14 |
změna |
SPT |
1.B (ST10)+ |
|
|
|
XVrablanský Marek |
1 |
změna |
SPT |
1.B (SPT3)+ |
|
|
2 |
změna |
SPT |
1.B (SPT3)+ |
|
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
O1.A |
1 |
M |
|
A03 |
navíc |
PD |
|
1 |
A1 |
a11 |
|
odpadá |
|
(BC) |
1 |
M |
M2 |
|
odpadá |
|
(PD) |
2 |
M |
|
A03 |
navíc |
PD |
|
2 |
M |
M1 |
|
odpadá |
|
(PD) |
2 |
A1 |
a12 |
|
odpadá |
|
(BC) |
6 |
CJ |
|
A03 |
navíc |
HM |
|
6 |
CJ |
Č1 |
|
odpadá |
|
(HM) |
6 |
A1 |
a12 |
|
odpadá |
|
(BC) |
7 |
CJ |
|
A03 |
navíc |
HM |
|
7 |
CJ |
Č2 |
|
odpadá |
|
(HM) |
7 |
A1 |
a11 |
|
odpadá |
|
(BC) |
|
O1.B |
3 |
M |
|
A04 |
přesun << |
DM |
z 20.3. 7. hod |
3 |
A1 |
a11 |
|
odpadá |
|
(BC) |
3 |
AK |
ak2 |
|
odpadá |
|
(SW) |
4 |
A1 |
a12 |
A04 |
změna |
HD |
|
4 |
AK |
ak1 |
A04 |
spojí |
HD |
(SW) |
6 |
BI |
|
A11 |
supluje |
CHT |
(MA) |
|
O2.A |
3 |
A1 |
a12 |
A18 |
spojí |
GM |
(CJ) |
7 |
A1 |
a11 |
B03 |
změna |
SN |
|
|
O3.B |
5 |
A1 |
a11 |
A16 |
spojí |
MD |
(BC) |
|
O4.A |
5 |
BI |
|
A34 |
navíc |
JL |
|
5 |
VV |
VV1 |
|
odpadá |
|
(CV) |
5 |
BI |
Bip1 |
|
odpadá |
|
(JL) |
6 |
BI |
|
A34 |
navíc |
JL |
|
6 |
BI |
Bip2 |
|
odpadá |
|
(JL) |
6 |
VV |
VV2 |
|
odpadá |
|
(CV) |
|
O4.B |
|
1.A |
7. hod, 9. hod, 2. - 3. hod, 6. hod, 10. hod, 4. hod, 1. hod, 8. hod, 5. hod lyžařský kurz |
|
1.B |
6. hod, 13. hod, 10. hod, 7. hod, 1. hod, 9. hod, 3. hod, 2. hod, 8. hod, 14. hod, 11. hod, 5. hod, 12. hod, 4. hod lyžařský kurz |
|
O5.A |
8 |
A1 |
a11 |
|
odpadá |
|
(BC) |
2. - 3. hod beseda |
|
O5.B |
6 |
A1 |
a11 |
A13 |
spojí |
MM |
(SW) |
|
2.A |
|
O6.A |
1 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(BZ) |
2 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(BZ) |
3 |
M |
|
A05 |
změna |
ST |
|
|
O6.B |
3 |
D |
|
A35 |
přesun << |
OH |
z 22.3. 5. hod |
3 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(CH) |
3 |
TV |
Chl |
|
odpadá |
|
(KL) |
4 |
F |
|
A35 |
přesun << |
SB |
z 18.3. 8. hod |
4 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(CH) |
4 |
TV |
Chl |
|
odpadá |
|
(KL) |
|
3.A |
8 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
9 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
|
3.B |
4 |
M |
|
A26 |
změna |
KH |
|
5 |
CJ |
|
A26 |
změna |
JU |
|
8 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
8 |
TSP2 |
3TSP |
|
odpadá |
|
(SP) |
9 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
9 |
TSP2 |
3TSP |
|
odpadá |
|
(SP) |
|
O7.A |
1 |
D |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
5 |
D |
|
A35 |
přesun << |
SA |
z 1. hod |
5 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(BZ) |
5 |
TV |
Chl |
|
odpadá |
|
(KL) |
6 |
CJ |
|
A35 |
navíc |
SA |
|
6 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(BZ) |
6 |
TV |
Chl |
|
odpadá |
|
(KL) |
8 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
9 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
|
O7.B |
3 |
CJ |
|
A13 |
změna |
KK |
|
6 |
ZSV |
|
A27 |
přesun << |
SN |
z 20.3. 8. hod |
6 |
BI |
Bip1 |
|
odpadá |
|
(MR) |
7 |
BI |
Bip2 |
|
odpadá |
|
(MR) |
8 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
9 |
ZS2 |
3ZS |
|
odpadá |
|
(KO) |
|
4.A |
4 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
5 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
7 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(KL) |
8 |
TV |
Dív |
|
odpadá |
|
(KL) |
|
4.B |
4 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
4 |
ZS3 |
4ZS3 |
A11 |
spojí |
PE |
(KO) |
5 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
5 |
ZS3 |
4ZS3 |
A11 |
spojí |
PE |
(KO) |
6 |
CJ |
|
A25 |
přesun << |
JU |
z 8. hod |
6 |
M |
|
|
přesun >> |
|
na 21.3. 5. hod |
8 |
F |
|
A23 |
přesun << |
SB |
z 18.3. 9. hod |
8 |
CJ |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
|
O8.A |
4 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
5 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
|
O8.B |
2 |
CJ |
|
A36 |
přesun << |
KK |
z 22.3. 6. hod |
2 |
BI |
|
|
odpadá |
|
(MR) |
4 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
5 |
BSP3 |
4BSP |
A38 |
spojí |
SV |
(MR) |
8 |
M |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 1. hod |
|