Events 10/1/2021 - 10/31/2021

  • 1/10
    Friday
    Imatrikulace v aule GJW
    11:00 - slavnostní přijetí žáků nových ročníků - O1.A - L. Škvařil, O1.B - M. Hnilicová, 1.A - G. Svobodová, 1.B - T. Kolařík - žákům poté končí výuka - organizace: K. Divišová
  • 2/10
    Saturday
  • 3/10
    Sunday
  • 4/10
    Monday
    Exkurze třídy 1.B - Loučná nad Desnou
    - v termínu 4. - 5.10.2021 - organizace a dohled T. Kolařík a B. Klíč
    Studentská rada v aule
    10:35 - volba předsedy - organizace K. Divišová
    Plesový výbor
    15:30 - organizace K. Divišová - zúčastní se 2 zástupci z každé maturitní třídy a třídní učitelé maturitních tříd - v učebně A16
  • 5/10
    Tuesday
  • 6/10
    Wednesday
    Porada s trenéry
    14:00 - organizace R. Svobodová - zúčastní se vedení gymnázia, třídní učitelé sportovních tříd a trenéři
    Školská rada
    15:00 - jednání členů školské rady v učebně A16
  • 7/10
    Thursday
    Exkurze Slavkov a Rajhrad
    - určeno pro třídy 2.A a 3.A organizace a dohled J. Haluza, I. Juráková, B. Valoušková a H. Hnízdilová
  • 8/10
    Friday
  • 9/10
    Saturday
  • 10/10
    Sunday
  • 11/10
    Monday
    Setkání výchovných a kariérových poradců středních škol v Olomouci
    - účastní se H. Rašková
  • 12/10
    Tuesday
    Exkurze - "Historická Olomouc"
    - určeno pro 3DK1 - organizace a dohled A. Mikulková
  • 13/10
    Wednesday
    Výstava "Peníze a moc"
    09:50 - 10:35 - určeno pro třídu O6.A v Muzeu v Prostějově - dohled K.Divišová
    Výstava "Peníze a moc"
    10:55 - 11:40 - určeno pro třídu O7.A v Muzeu v Prostějově - dohled K.Divišová
  • 14/10
    Thursday
    Exkurze "Historická Olomouc"
    - určeno pro 4DK1 - organizace a dohled A. Mikulková
    Porada ředitelů sportovních gymnázií v Novém Městě na Moravě
    - v termínu 14. - 15. 10.2021 - zúčastní se Michal Müller a Radka Svobodová
  • 15/10
    Friday
    Porada ředitelů sportovních gymnázií v Novém Městě na Moravě
    - v termínu 14. - 15. 10.2021 - zúčastní se Michal Müller a Radka Svobodová
  • 16/10
    Saturday
  • 17/10
    Sunday
  • 18/10
    Monday
    Exkurze třídy O7.A - Kouty nad Desnou
    - v termínu 18. - 19. 10. 2021 - organizace a dohled I. Krahulcová a A. Cekulová
  • 19/10
    Tuesday
    Exkurze třídy O7.B Dlouhé Stráně
    - v termínu 19. - 20. 10. 2021 - organizace a dohled I. Pechová a H. Hnízdilová
    Exkurze třídy O7.A - Kouty nad Desnou
    - v termínu 18. - 19. 10. 2021 - organizace a dohled I. Krahulcová a A. Cekulová
  • 20/10
    Wednesday
    Exkurze třídy O7.B Dlouhé Stráně
    - v termínu 19. - 20. 10. 2021 - organizace a dohled I. Pechová a H. Hnízdilová
  • 21/10
    Thursday
    Exkurze třídy 2.A - Dlouhé Stráně
    - v termínu 21. - 22. 10. 2021 - organizace a dohled R. Šubert a B. Klíč
  • 22/10
    Friday
    Exkurze třídy 2.A - Dlouhé Stráně
    - v termínu 21. - 22. 10. 2021 - organizace a dohled R. Šubert a B. Klíč
    Komentovaná prohlídka výstavy "Masarykovy návštěvy v Hanáckém Jeruzalémě"
    09:50 - 10:35 - určeno pro třídu O5.B - v Muzeu Prostějovska - Špalíček - dohled I. Apltauerová Žáková a M. Marek
  • 23/10
    Saturday
  • 24/10
    Sunday
  • 25/10
    Monday
    Ředitelské volno - epidemiologická situace
    - učitelé čerpají samostudium dle plánu dalšího vzdělávání, případně čerpají dovolenou
  • 26/10
    Tuesday
    Ředitelské volno - epidemiologická situace
    - učitelé čerpají samostudium dle plánu dalšího vzdělávání, případně čerpají dovolenou
  • 27/10
    Wednesday
    Podzimní prázdniny
    - učitelé čerpají samostudium dle plánu dalšího vzdělávání
  • 28/10
    Thursday
    STÁTNÍ SVÁTEK
    - Den vzniku samostatného československého státu (1918)
  • 29/10
    Friday
    Podzimní prázdniny
    - učitelé čerpají samostudium dle plánu dalšího vzdělávání
  • 30/10
    Saturday
  • 31/10
    Sunday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"